گوگل API جدید " GMB " را برای مدیریت موقعیت‌های چندگانه راه‌اندازی می‌کند.

گوگل API  جدید " GMB " را برای مدیریت موقعیت‌های چندگانه راه‌اندازی می‌کند.
top-line

در حال حاضر تنها حساب های GMB امکان مدیریت نامحدود مکان ها را دارند.

گوگل در اول می اعلام کرد ، که جستجوی محلی بر روی موبایل سریعتر از جستجوی موبایل در حال رشد است. 50 درصد سال به سال افزایش یافته است.در پاسخ تقریبا گوگل بطور مرتب ویژگی های جدید را به پنل دانش و( google my business (GMB  اضافه کرده است. 

گوگل اول می یک API جدید GMB و یک داشبورد جدید و برنامه جدید شراکت سازمانها را معرفی کرد.API سازمانها را قادر می سازد تا دسته بندی بیشتری از محتوا را مدیریت کنند ، مانند شرح تجاری و پست برای مارکهای تجاری و کسب و کارهایی در مقیاس کوچک.

گوگل با همکاری چند تا از شرکای سازمان ، این داشبورد را توسعه داد. داشبورد جدید وعده داده سریع عمل کند و امکانات زیر را فراهم می آورد : 

یک حساب ثبت شده در  GMB برای مدیریت تعداد نا محدودی از مکان ها

گروه کاربران برای مدیریت تیم های داخلی و کنترل دسترسی به مکانها

جریان کاری محصول آسان تر برای مدیریت لیستها

سازمانهای ثبت شده می توانند از امکانات و ویژگی های جدید GMB استفاده نمایند.

گوگل اظهار داشت که چندین معیار در ارزیابی شرکای بالقوه سازمان برای این برنامه جدید دخیل بوده‌اند.تعداد مکان های تحت مدیریت مشخص نیست ، اما گوگل قصد دارد بر روی سازمانهایی که در حال رشد هستند تمرکز کند.شما می توانید برای برنامه مشارکت آژانس ثبت نام کنید.

داشبورد جدید از 3 هفته آینده در دسترس خواهد بود.

 


 

 

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: