اپلیکیشن اندروید یا ios فروشگاهی

  • سه شنبه , 8 مرداد 1398
  • 1479

تجارت الکترونیک تبدیل به یک بستر جذاب در موبایل و وب شده است . رشد سالانه تجارت الکترونیک 17 درصد است . طبق پرسشنامه رضایت مشتریان امریکایی ، استفاده کنندگان از اپلیکیشن های فروشگاهی آنلاین رضایت بیشتری نسبت به مشتریان فروشگاه های سنتی داشته اند.تحقیقات نشان میدهد رفتن به سمت اپلیکیشن فروشگاهی موبایل منفعت بیشتری نسبت به هر نوع تجارت فروشگاهی دارد.

اینکه  بدانید اپلیکیشن فروشگاهی  رقبای شما که محصولات مشابهی می فروشند ، دارای چه ویژگی هایی است ، از اهمیت زیادی برخوردارست، زیرا با دانستن اینکه چه می خواهید و مشتری دنبال چه چیزی هست ، جایگاه خود را در بازار پیدا می کنید.

با نگاهی به آمازون در میابیم که اول کار خود را با فروش کتاب بصورت اینترنتی شروع کرد و خیلی زود جایگاه خود را پیدا کرد.آمازون یک انبار از کتاب ها با قیمت مناسب را به مشتریان خود عرضه کرد. علاوه براین سایت تخفیف قابل توجهی روی اکثر عناوین داشت. به این ترتیب آمازون خیلی زود تبدیل به محبوبترین مرجع فروش کتاب شد.

یکی از عوامل اصلی محبوبیت اپلیکیشن آمازون که قلب و ذهن کاربران را بدست آورد ، رابط کاربری کاربرپسند آن بود.

آمازون یک موتور جستجو قوی  و بیشمار  دسته بندی برای پیشنهاد به کاربران ارائه داد تا بر اساس آن ، تصمیم بگیرند.یکی دیگر از عوامل موفقیت آمازون وب سایت مناسب آن در ابتدا بود ، داشتن یک وب سایت واکنشگرا به تنهایی پاسخگو نیاز مشتریان فروشگاه نیست و توسعه اپلیکیشن فروشگاهی برای آن یک استراتژی باارزش است.

اپلیکیشن های فروشگاهی ، مناسب کافی شاپها و رستوران ها نیز می باشند ، چون کمک میکنند تا در میان مشتریان محلی شناخته شوید.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بصورت بومی ، سبب سرعت بالاتر و مصرف دیتا کمتر می شود همچنین به مشتریان کمک می کند تا راحتتر و سریعتر محصولات شما را مشاهده نمایند و پروسه انتخاب و خرید کالا را انجام دهند .

مزایای اپلیکیشن فروشگاهی

 با قرار دادن امکان ارسال نوتیفیکیشن در اپلیکیشن فروشگاهی خود ، مشتریان را از اتفاقات فروشگاه و حراجی ها مطلع سازید.این امر باعث بازگشت مجدد مشتریان به فروشگاه شما شده و برندتان را به آنها یادآوری می کند.

وجود امکان مقایسه در اپلیکیشن باعث میشود  کاربر کالاها را مقایسه کرده و با اطمینان از شما خرید کند.

به کمک GPS میتوانید مشتریان را به محل فیزیکی فروشگاه خود هدایت کنید.

با اپلیکیشن فروشگاهی شما می توانید 24 ساعته محصولات خود را به مشتریان بفروشید و این بهترین روش ارتباط با مشتری است.

با قرار دادن اپلیکیشن خود در app store  ،  google play و یا سایر مارکتهای اپلیکیشن مشتریان بیشتری کسب می کنید.

در کل اپلیکیشن ها برای انجام موثرتر و راحت تر کارها طراحی شده اند ، اینکه شما فروشگاه دارید یا توزیع کالا دست شماست فرقی ندارد.

شرکت سی یو وب در کرج با ارائه راه حل های دیجیتال برای فروشگاههای سنتی ، کسب و کار شما را به تکنولوژی موبایل منتقل می کند. با این تحول نه تنها اطلاعات دقیق تری خواهید داشت بلکه صدها ساعت در زمان نیز صرفه جویی می کنید.

در کنار تیم متخصص طراحی اپلیکیشن موبایل ما در سی یو وب (30uweb) امکان طراحی قالب اختصاصی و توسعه اپلیکیشن فروشگاهی متناسب با نیاز شما وجود دارد.

 

نظرات

امتیاز شما: