اپلیکیشن اندروید یا ios فروشگاهی

اپلیکیشن اندروید یا ios فروشگاهی

تجارت الکترونیک تبدیل به یک بستر جذاب در موبایل و وب شده است. رشد سالانه تجارت الکترونیک 17 درصد است. طبق پرسشنامه رضایت مشتریان امریکایی، استفاده کنندگان از اپلیکیشن های فروشگاهی آنلاین رضایت بیشتری نسبت به مشتریان فروشگاه های سنتی داشته اند. تحقیقات نشان میدهد رفتن به سمت اپلیکیشن فروشگاهی موبایل منفعت بیشتری نسبت به هر نوع تجارت فروشگاهی دارد. اینکه بدانید اپلیکیشن فروشگاهی رقبای شما که محصولات مشابهی می فروشند، دارای چه ویژگی‌هایی است، از اهمیت زیادی برخوردارست، زیرا با دانستن اینکه چه می خواهید و مشتری دنبال چه چیزی هست، جایگاه خود را در بازار پیدا می کنید. با نگاهی به آمازون در میابیم که اول کار خود را با فروش کتاب بصورت اینترنتی شروع کرد و خیلی زود جایگاه خود را پیدا کرد. آمازون یک انبار از کتاب ها با قیمت مناسب را به مشتریان خود عرضه کرد.علاوه براین سایت تخفیف قابل توجهی روی اکثر عناوین داشت. به این ترتیب آمازون خیلی زود تبدیل به محبوبترین مرجع فروش کتاب شد. یکی از عوامل اصلی محبوبیت اپلیکیشن آمازون که قلب و ذهن کاربران را بدست آورد، رابط کاربری کاربرپسند آن بود. آمازون یک موتور جستجو قوی و بیشمار دسته بندی برای پیشنهاد به کاربران ارائه داد تا بر اساس آن، تصمیم بگیرند. یکی دیگر از عوامل موفقیت آمازون وب سایت مناسب آن در ابتدا بود، داشتن یک وب سایت واکنشگرا به تنهایی پاسخگو نیاز مشتریان فروشگاه نیست و توسعه اپلیکیشن فروشگاهی برای آن یک استراتژی باارزش است. اپلیکیشن های فروشگاهی، مناسب کافی‌شاپ‌ها و رستوران ها نیز می باشند، چون کمک میکنند تا در میان مشتریان محلی شناخته شوید. ساخت اپلیکیشن فروشگاهی بصورت بومی ، سبب سرعت بالاتر و مصرف دیتا کمتر می شود همچنین به مشتریان کمک می کند تا راحت‌تر و سریع‌تر محصولات شما را مشاهده نمایند و پروسه انتخاب و خرید کالا را انجام دهند .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارید؟

درخواست مشاوره رایگان

سایر خدمات سی یو وب

آخرین مقالات مرتبط

نحوه انتشار پست مشترک در اینستاگرام (collaps)
نحوه انتشار پست مشترک در اینستاگرام (collaps)

با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید از دو پروفایل متفاوت یک پست را منتشر کنید به این صورت که نام هر دو پروفایل در در بالای پست نوشته می‌شود. پست مشترک افزایش چشمگیر بازدید پست شما را به همراه دارد.

مطالعه بیشتر
SEO در مقایسه با تبلیغات کلیکی ! کدامیک گزینه بهتری است؟
SEO در مقایسه با تبلیغات کلیکی ! کدامیک گزینه بهتری است؟

فضای گسترده بازاریابی دیجیتال مملو از قابلیت های پنهانی است که همگی به رشد و توسعه کسب و کار شما کمک می کنند. از بازاریابی محتوا گرفته تا مدیریت شبکه های اجتماعی، شما می توانید به طور موثر و کارآمدی از خدمات بی شمار و گسترده بازاریابی دیجیتال در راستای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید. در این مقاله در مورد دو مبحث بازاریابی دیجیتال صحبت خواهیم کرد: بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و تبلیغات کلیکی (PPC). بسیاری از بازاریابان برای گسترش حضور آنلاین خود و همچنین افزایش میزان فروششان از این دو استراتژی بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند. سئو و تبلیغات کلیکی هر دو روش های موثری هستند که به بازاریابی دیجیتال کمک می کنند. اما، فرض کنید اگر فقط بتوانید روی یکی از استراتژی های بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری کنید، کدام یک را انتخاب می کنید؟ خدمات سئو  یا تبلیغات کلیکی؟

مطالعه بیشتر
هشت اپلیکیشن برتر اندروید برای طراحی و ویرایش تصاویر
هشت اپلیکیشن برتر اندروید برای طراحی و ویرایش تصاویر

امروزه ما در عصری زندگی میکنیم که بسیاری از اتفاقات به صورت خودکار و با کمک سیستم های دیجیتال صورت میگیرد، دنیای اندروید نیز امروزه برنامه های بسیاری را برای طراحی و ویرایش عرضه میکند .

مطالعه بیشتر
Datally ، اپلیکیشن جدید اندروید برای مدیریت data usage
Datally ، اپلیکیشن جدید اندروید برای مدیریت data usage

گوگل اپلیکیشنی برای سیستم عامل اندروید طراحی کرده که کاربران با استفاده از آن می توانند میزان مصرف داده های نرم افزارهای موجود در گوشی خود را کنترل نمایند.

مطالعه بیشتر

دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

ثبت دیدگاه