ساخت اپلیکیشن موبایل

  • سه شنبه , 8 مرداد 1398
  • 1528

اپلیکیشن موبایل در دو پلتفرم اندروید و ios ، توسط برنامه نویسان مجرب تیم سی یو وب در کرج ، همگام با  دانش و تکنولوژی روز و بصورت بومی کد نویسی می شود.ما با ایجاد یک تجربه کاربری (UX) عالی برای مشتریان شما در محیط اپلیکیشن ، میزان رضایت مشتری و وفاداری آنها را افزایش می دهیم . در ساخت اپلیکیشن برای هر کسب و کار قالب متناسب با آن طراحی می شود . معماری درست اطلاعات و ساختار هوشمندانه ای که در برنامه های موبایل بکار می بریم سبب کارکرد بهتر اپلیکیشن خواهد شد.

با سفارش اپلیکیشن موبایل می توانید در هر زمان که لازم داشتید و مطابق با اهداف جدید و یا تغییرات کسب و کار خود به توسعه برنامه موبایل و ایجاد یک پلتفرم جدید برای اپلیکیشن خود بپردازید.در شرکت سی یو وب پشتیبانی کامل از اپلیکیشن های طراحی شده صورت میگیرد.

ساخت اپلیکیشن برای سایت

اگر یک وب سایت واکنشگرا دارید و فقط به دنبال ساخت اپلیکیشن  برای دسترسی از طریق تلفن همراه  هستید ، با ما در کرج تماس بگیرید تا با قیمت مناسب به هدف خود برسید. برای آشنایی بیشتر با مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی کلیک نمایید.

گاهی صرفا یک وب سایت واکنشگرا پاسخگو نیاز مشتریان شما نیست و لازم است با اپلیکیشن موبایل دسترسی آنها را به بخش های مختلف را راحتتر کنید.در هنگام ساخت اپلیکیشن برای سایت ، نیاز به بررسی نحوه طراحی و پیاده سازی وب سایت است ، تا امکان ارتباط آن با اپلیکیشن اندروید و یا ios سنجیده شود .

 

اگر ایده خوبی دارید و مایلید آن را به اپلیکیشن تبدیل کنید ، با ما تماس بگیرید.

هدف اصلی ما از توسعه اپلیکیشن (برای آندروید و ios) ارائه بهترین تجربه به کاربر نهایی است . ممکن است ایده شما خیلی منحصر بفرد و کاربردی باشد اما اگر بطور مناسبی پیاده سازی نشود ، در بازار اپلیکیشن جایگاه خود را پیدا نمی کند.بنابراین تیم توسعه و ساخت اپلیکیشن ما با دقت ، تمامی مراحل از طراحی آیکون ها تا رابط کاربری مناسب و قابلیت اپلیکیشن و بازاریابی آن را انجام می دهند.

اگر شما یک ایده دارید و می خواهید آن را به اپلیکیشن تبدیل کنید ، اما نمیدانید از کجا شروع کنید ، با ما در سی یو وب (30uweb) تماس بگیرید .تیم متخصص ساخت اپلیکیشن موبایل ، تمامی پروسه توسعه و ساخت را برای شما شرح خواهند داد.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های طراحی اپلیکیشن موبایل ، بازاریابی دیجیتال ، سئو سایت ، طراحی و پشتیبانی سایت و تولید محتوا با شرکت سی یو وب (30uweb) در کرج تماس بگیرید .

نظرات

امتیاز شما: