فعال کردن حالت دارک مود گوگل برای دسکتاپ امکان پذیر شد

فعال کردن حالت دارک مود گوگل برای دسکتاپ امکان پذیر شد
top-line

اگرچه صفحه اصلی جستجوی Google طی این سالها چند به روزرسانی بصری دریافت کرده است ، اما طراحی کلی آن ثابت مانده است. یک لوگوی رنگارنگ Google در زمینه سفید است.

اما بالاخره فعال کردن حالت دارک مود گوگل برای دسکتاپ امکان پذیر شد. ازین پس می‌توانید در تاریکی شب بدون اذیت شدن چشمهایتان در گوگل سرچ کنید.

قابل توجه است که تنظیمات حالت تاریک نه تنها پس زمینه را به رنگ خاکستری عمیق تبدیل می کند ، بلکه لوگوی گوگل را کاملاً سفید کرده و ظاهری مینیمالیستی فوق العاده به سایت می بخشد. زیبایی بصری این حالت دلیلی است که شاید خیلی ها به دارک مود روی بیاورند.

این ویژگی "طی چند هفته آینده" در حال راه اندازی است ، بنابراین هنوز همه به آن دسترسی ندارند. به نظر می رسد که این موضوع به حساب گوگل شما بستگی دارد نه IP شما. در یکی از حساب های Google من موجود است اما در بقیه حساب های من موجود نیست.

نحوه فعالسازی حالت DARK MOOD

ابتدا روی چرخ دنده تنظیمات گوگل در صفحه نتایج جستجو کیک کنید.

فعال کردن  دارک مود گوگل

 

با انتخاب گزینه SEARCH SETTINGS وارد صفحه زیر میشوید.

فعال کردن  دارک مود گوگل

در تب apperanace گزینه dark theme را انتخاب و save کنید.

فعال کردن  دارک مود گوگل

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: