قابلیت «کلوز فرندز» برای پست‌ها و ریلزهای اینستاگرام اضافه شد

سی یو وب 1402.08.27 384 1 0

قابلیت "دوستان نزدیک" یا به عبارت ساده‌ تر "کلوز فرندز" در اینستاگرام، اکنون به بخش پست‌ها و ریلزها هم اضافه شده است. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا پست‌ها و مطالب خود را فقط با یک گروه محدود از دوستان خود به اشتراک بگذارند.
از این پس، هنگام به اشتراک‌گذاری پست یا ریلز در اینستاگرام، می‌توانید گزینه "مخاطبین" را انتخاب کرده و سپس "کلوز فرندز" را انتخاب نمایید. این کار باعث محدود شدن دسترسی به محتوای شما در فید به یک گروه خاص از دوستان نزدیک می‌شود.
پست‌هایی که با دوستان نزدیک به اشتراک گذاشته می‌شوند، با یک آیکون سبز همراه با یک ستاره نمایش داده می‌شوند. این قابلیت می‌تواند به حفظ حریم خصوصی کمک کند و در عین حال، به افراد این امکان را می‌دهد تا محتوای خود را با یک گروه محدود به اشتراک بگذارند.

مطلب پیشنهادی : دلیل تگ نشدن افراد در پست اینستاگرام و نحوه حل مشکلات رایج

کلوز فرند اینستاگرام

به علاوه، این ویژگی ممکن است به عنوان یک راه برای ایجاد درآمد نیز استفاده شود. به عنوان مثال، افراد می‌توانند با دریافت پول، دیگران را به عنوان دوستان نزدیک خود اضافه کنند و پست‌های خود را تنها برای این گروه انتخابی به اشتراک بگذارند.
اینستاگرام این قابلیت را ابتدا در سال 2018 برای استوری‌ها ارائه داد و اکنون آن را برای پست‌ها و ریلزها نیز فعال کرده است. این تغییر ممکن است به شدت تأثیرگذار بر نحوه استفاده از اینستاگرام و نحوه نمایش محتوا در فید کاربران باشد.
 


محتوای مرتبط


ثبت نظر


دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این محتوا ثبت نشده است