دستاوردهای نوین هوش مصنوعی در نمایشگاه سی‌ئی‌اس ۲۰۲۴

سی یو وب 1402.10.23 1230 0 0

گزارش لایو‌ساینس اشاره دارد که از زمان معرفی چت‌جی‌پی‌تی (GPT) توسط اوپن‌ای‌آی، هوش مصنوعی چت‌بات، به تازگی مایکروسافت نیز کلیدی با نام "کوپایلت" به صفحه کلید لپ‌تاپ‌های جدید اضافه کرده است. این کلید به کاربران امکان استفاده از دستیار هوش مصنوعی داخلی را فراهم می‌کند.

این گزارش تاکید دارد که این تغییر نشان از گامی مهم در جهت یکپارچه‌سازی هوش مصنوعی در دستگاه‌های شخصی است. همچنین به اظهارات تحلیلگران اشاره می‌کند که این تغییرات نمادی از تأثیر هوش مصنوعی در زندگی روزمره ما است و در سال‌های آینده انتظار می‌رود به تحولات بزرگتری در این زمینه شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید : چگونه از ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کنیم؟

این گزارش به اهمیت ادغام بهتر سیستم‌ها در زندگی روزمره اشاره دارد و توجه به تغییرات مهم در هوش مصنوعی در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی CES 2024 را اشاره می‌کند. این تغییرات شامل مواردی مانند پردازنده‌های هوش مصنوعی از شرکت‌های اینتل، اِی‌ام‌دی، کوالکام و همچنین ارائه یک یخچال با هوش مصنوعی توسط سامسونگ است.

چیزرایت، نویسنده و آینده‌پژوه، معتقد است که در سال 2024 تاثیرات بیشتری از هوش مصنوعی یکپارچه را در زندگی ما خواهیم دید. او به گسترش مدل‌های چندوجهی (مانند جمنای گوگل) اشاره کرده و تأثیرات مثبت توسعه این سیستم‌ها در زندگی روزمره را برجسته کرده است. همچنین اظهار داشته که در سال 2024 ابزارهای آنلاین مبتنی بر هوش مصنوعی بیشتری را خواهیم دید.

گزارش نیز به ترکیب بهتر سیستم‌های هوش مصنوعی با زندگی روزمره و کاربردهای آن در حوزه‌های مختلف اشاره دارد. این ترکیب ادغام بهتری از هوش مصنوعی در زندگی روزمره را امکان‌پذیر می‌سازد و به توسعه‌ی این فناوری در سال 2024 اشاره می‌کند.


محتوای مرتبط


ثبت نظر


دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این محتوا ثبت نشده است