اضافه شدن 8 ویژگی به لایو استریم تیک تاک

سی یو وب 1400.05.11 2175 0 0

تیک تاک، هشت ویژگی جدید را برای لایو استریم ارائه می دهد که شامل پرسش و پاسخ ، تصویر در تصویر است و امکان برنامه ریزی برقراری یک استریم زنده را ایجاد می کند.
در طول یک سال گذشته، تعداد افرادی که از طریق TikTok اقدام به پخش مستقیم می کنند دو برابر شده است. اشتیاق کاربران به دیدن محتوای زنده، این شرکت را به سرمایه گذاری در ابزارهای جدید برای پخش کننده هایی که به کشف، ایجاد و استفاده از ویدئوهای زنده کمک می کنند، تشویق کرده است. در این خبر قصد داریم به مرور 8 ویژگی اضافه شده به لایو استریم تیک تاک بپردازیم.

ویژگی های جدید برای پخش زنده تیک تاک

1- برنامه پیشرفته (Schedule in Advance)

سازندگان محتوا در TikTok اکنون می توانند لایو استریم ها یا پخش زنده ویدئوهای خود را از قبل برنامه ریزی، مدیریت و حتی تبلیغ کنند. استریم های برنامه ریزی شده زودتر از موعد، تحت عنوان "رویدادهای تیک تاک"، راه جدیدی را برای ایجاد ارتباط با مخاطبان و ایجاد پیش بینی برای محتوای آینده ارائه می دهد.

2- تصویر در تصویر (Picture-in-Picture)

امکان پخش زنده یا لایو تیک  اکنون می تواند در iOS و Android در حالت تصویر در تصویر مشاهده شود. این شیوه به کاربران اجازه می دهد تا در حالی که پخش زنده در گوشه ای در پایین صفحه گوشی دیده می شود، دستگاه خود را آزادانه هدایت کنند.

3- لایو همزمان 

ویژگی جدیدی به نام "LIVE Together" به دو کاربر امکان لایو همزمان را می دهد.

4- پرسش و پاسخ زنده (Live Q&A) 

ویژگی جدید پرسش و پاسخ برای پخش زنده، ایجاد ارتباط آسان و پاسخگویی به سوالات بینندگان را برای سازندگان آسان می کند. به کمک این ویژگی در زمان برقراری لایو، شما می توانید به سوالاتی که کاربرانتان می پرسند جواب بدهید.

ویژگی پرسش و پاسخ لایو استریم تیک تاک

5- استریم های برتر (Top Streams)

تیک تاک پیدا کردن و تنظیم ویدئوهای زنده را به راحتی از صفحات For You و Following آسان می کند و لایوهای برتر را در دسته بندی های مشخص به شما نمایش خواهد داد.

مطالب مرتبط: افزایش رایگان فالوور تیک تاک

6- تعیین مدیریت 

پیش از برقراری یک لایو استریم در تیک تاک، سازندگان می توانند با ضربه زدن روی تنظیمات در سمت راست صفحه راه اندازی پخش زنده، می تواند امکان مدیریت پخش را به شخص دیگری هم بدهند. در حین پخش، هم میزبان و هم فرد کمک کننده می توانند کاربران را بی صدا و مسدود کنند تا پخش زنده به درستی کنترل و مدیریت شود. در هفته های آینده، TikTok راهی را برای سازندگان و ناظران برای بیصدا کردن موقت بینندگان و حذف نظرات مضر اضافه می کند.

7- فیلترهای کلمات کلیدی 

اکنون افرادی که در تیک تاک لایو استریم برگزار می کنند، می تواند کلمات کلیدی خاصی را فیلتر کنند تا در زمان برگزاری لایو، نمایش داده نشوند. در برگه تنظیمات صفحه راه اندازی لایو، سازندگان می توانند نظرات را خاموش کرده یا حداکثر 200 عبارت را به فیلتر کلیدواژه اضافه کنند تا این نظرات در چت محدود شود. البته این فرایند فیلتر را می توان در کل زمان برگزاری لایو استریم هم انجام داد.

8- هشدارهای نظر مخرب

در بخش ارسال نظر برای یک لایو در حال برگزاری هم اگر کامنت ها با کلمه فیلتر شده مطابق باشد، به کاربران هشدار داده می شود که کامنت خود را تغییر دهند.

منبع: searchenginejournal


محتوای مرتبط


ثبت نظر


دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این محتوا ثبت نشده است