سئو و بهینه سازی سایت در کرج

  • چهارشنبه , 2 مرداد 1398
  • 2051

سئو سایت در کرج

شرکت سی یو وب به ارائه خدمات سئو در کرج پرداخته وهمواره اصول سئو را از طراحی قالب تا کدنویسی و تولید محتوا در نظر داشته است.امروزه مردم برای پیدا کردن پاسخ نیازهای خود ابتدا در اینترنت جستجو می کنند وحضور در این نتایج یک تبلیغ کم هزینه و گسترده برای شماست.با وجود شرکتها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراوان در استان البرز ،  رقابت در این استان میان کسب و کارها بالاست. برای دیده شدن کسب و کارتان در نتایج جستجو گوگل، شما نیاز به وب سایت با طراحی مناسب و بر اساس اصول سئو و بروز نگهداشتن و بهینه سازی سایت خود دارید.با طراحی یک سایت ، هرچند ایده آل و به روز و رها کردن آن هرگز در نتایج جستجو نمایش داده نخواهید شد.

ابتدا به این موضوع که سئو محلی چیست (local SEO) و چرا باید آن را انجام دهیم می پردازیم :

سئو محلی چیست و چطور سایت خود را برای جستجوی محلی بهینه سازی کنیم؟

به عنوان صاحب یک کسب و کارباید بدانید، جستجوی محلی موتور جستجوی گوگل  ، از همیشه مهمتر است. الگوریتم گوگل به نتایج محلی اولویت بالاتری می دهد. این بدین معناست که تمرکز روی جستجوی محلی ضروری است.

تنها 34 درصد از کسب و کارهای کوچک از فرصت سرمایه گذاری جستجوی محلی استفاده کرده اند.سئو محلی شامل یک سری تکنیک on-site  و off-site است ، همچنین به دلیل اهمیت بسیار بررسی ها (reviews) نیازمند مدیریت اعتبار دقیقی است .

استفاده از عبارت "نزدیک به من" در جستجو ها از سال 2015 تا کنون 130 درصد افزایش داشته است . با کمک نکاتی که در ادامه به آن می پردازیم اطلاعات خود در رابطه با سئو محلی (local SEO)  را افزایش دهید ، سایت خود را به روز رسانی  کنید تا بیشتر در نتایج جستجو مقابل چشم کاربران ظاهر شوید.

برنده شدن در سئو محلی به معنی رقابت در یکی از دو رتبه بندی زیر است :

اولی snack pack است. snack pack باکسی است که در صفحه نتایج جستجو (SERPs) ظاهر می شود و شامل اطلاعاتی راجع به ساعت کار شما ، بررسی ها و اطلاعات تماس کسب و کار شماست.

روش دوم رتبه ارگانیک صفحه در نتایج جستجو محلی است ، که درست مانند سئو عمومی ،  نتایج بالای صفحه ی نتایج جستجو بر اساس مقایسه و بررسی سایتها است. با این وجود چنانچه سئو محلی خوبی داشته باشید ، رتبه ارگانیک شما را بهبود می بخشد.

در ادامه به عوامل موثر در سئو محلی می پردازیم.

1. Google My Business

هنگامی که فردی در گوگل نام برند شما را جستجو می کند در باکس سمت راست اطلاعاتی راجع به شرکت شما نمایش داده می شود . شما می توانید تمام اطلاعات مهم خود را در این باکس به مشتری ارائه دهید. البته لازم به ذکر است که در ایران بخاطر مسائل تحریم  امکان استفاده از Google My Business را ندارید ، به جای آن می توانید از google map استفاده کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید.

سئو محلی - سی یو وب - google my business - local seo

2. لینک ها :

مانند سئو عمومی ، لینکها سیگنال های تاثیر گذاری در سئو محلی هستند. هر چقدر صفحه شما لینک بیشتری دریافت کند و این لینک ها معتبر تر باشند ، رتبه بهتری کسب می کنید.

لینک بیلدینگ یک تکنیک اولیه برای بهبود رتبه در رتبه بندی محلی است. عوامل مهم در ساخت لینک ها قوی عبارتند از :

- اعتبار لینک ورودی :  این مهم ترین فاکتور رتبه بندی است ، زیرا به گوگل می گوید این سایت از نظر افراد دیگر با ارزش است.

ابزارهایی مثل Ahref  و SmallSEOChecker به شما امکان بررسی بک لینک های سایتتان را می دهند.

- لینک های ورودی از دامنه های مرتبط محلی : گوگل ارتباط محلی را بر اساس منابع محلی تعیین می کند. برای مثال لینک ورودی از یک مرکز اجتماعی محلی می تواند ارزشمند باشد.

- تعداد لینک ها :  هر چقدر تعداد لینک های معتبر به سایت شما بیشتر باشد ، رتبه بهتری کسب می کنید.

- کیفیت لینک : لینک هایی با اعتبار بیشتر به سایت شما ، منجر به کسب رتبه بهتر می شوند.اگر محتوای با کیفیتی داشته باشید ، وبلاگ نویسی مهمان می تواند لینک با کیفیت زیادی برای شما ایجاد کند.

- تنوع لینک :  از زمان الگوریتم پنگوئن موتورهای جستجو ، تنوع لینک ها را مورد بررسی قرار می دهند. برای اینکه بیشترین تاثیر را از بک لینک داشته باشید ، از منابع مختلف لینک ارگانیک دریافت کنید.

 

3. محتوای دورن صفحه :

سومین عامل مهم در سئو محلی (local SEO)  محتوای صفحه است. از استفاده بیش از حد کلمات کلیدی خود داری نمایید و سعی کنید تمام اطلاعات مرتبط را در اختیار کاربر قرار دهید.

توجه به طول محتوا (کمتر از 1000 کلمه نباشد ) ، عنوان صفحه ، استفاده از تگ  های heading  ، متا دیسکریپشن و استفاده از محتوای مرتبط محلی (مثلا اشاره به یک مکان خاص مثل "سئو در کرج" ) و قرار دادن " نام ، شماره تلفن و آدرس " در فوتر سایت کارهائیست که برای بهینه سازی محلی وب سایت خود باید انجام دهید.

4-  بررسی ها  reviews:

بر طبق آمار، 84 درصد از مصرف کنندگان  به توصیه های آنلاین مصرف کنندگان دیگر اعتماد می کنند. به طور طبیعی، موتورهای جستجو نیز به بررسی آنلاین سیگنال برای جستجوی محلی می پردازند.

توصیه ها بیشتر روی snack pack تاثیر دارند تا نتایج جستجوی محلی ارگانیک .برای بهبود reviews از کاربران خود بخواهید صادقانه و سازنده بازخورد خود را بیان کنند.

سئو محلی -local seo - لینک بیلدینگ

این توصیفات (reviews) به ایجاد اعتبار شما کمک می کند.

از دیگر روش های on-page سئو محلی ، افزودن نقشه گوگل (google map)  به صفحه تماس با ما است. اگر چند مکان فیزیکی برای کسب و کار خود دارید ، نقشه مربوط به هر صفحه را در صفحه فرود (landing page) مربوط به خودش قرار دهید.

استفاده از نقشه گوگل در سایت - google map embeded

5. استفاده از نشانه گذاری schema

نشانه گذاری schema کدی است که به شما این امکان را میدهد تا اطلاعات مرتبط با کسب و کار خود را اضافه کنید. اگر تنها یک مکان فیزیکی دارید schema را در صفحه اصلی خود قرار دهید و جنانچه دارای چندین محل فیزیکی هستید ، در هر مکان صفحه ، schema کسب و کار محلی را قرار دهید.

انجام این کار ساده است اما تاثیر  شگرفی بر میزان دیده شدن سایت شما دارد.

6. شخصی سازی

با تکامل موتورهای جستجو ، کسب و کارها هم باید سریعتر گام بردارند . در حالیکه الگوریتم جستجو گوگل بصورت یک راز باقی است ، اما می دانیم افراد بر اساس سابقه جستجو ، مکان فیزیکی و cookie ها ، نتایج مختلفی دریافت می کنند.  شخصی سازی در سئو محلی یک فاکتور نا مشخص ، اما در عین حال مهم است.

اصطلاحا  "mobile-friendly" بودن سایت (نمایش مناسب و درست سایت در سایزهای مختلف موبایل ) ، بسیار مهم است. اگر سایت شما به درستی در موبایل نمایش داده نشود ، موتورهای جستجو رتبه آن را کاهش می دهند ، تا کاربران تجربه کاربری خوبی داشته باشند.

در تصویر زیر ارتباط google map  ، جستجو ارگانیک و  لینک از سازمانهای محلی را با سئو محلی می بینید.

لوکال سئو - سئو محلی -30uweb

استراتژی موبایل خود را بر مبنای جستجوی صوتی قرار دهید. بر اساس Search Engine Watch در جستجوی محلی ، جستجوی صوتی 300 درصد بیشتر از جستجوی متنی است و معمولا با عبارت "نزدیک به من" همراه است. بنابراین استراتژی کلمات کلیدی طولانی (long-tail)  خود را برای کاربران محلی بر این مبنا قرار دهید.

7- شبکه های اجتماعی :

روشی که شبکه های اجتماعی روی سئو محلی تاثیر می گذارند نا مشخص است. با این وجود شبکه های اجتماعی یکی از عوامل قطعی  در رتبه بندی سایت شما هستند.

براحتی ، هر چقدر افراد بیشتری در شبکه های اجتماعی با برند شما تعامل داشته باشند ، سایت شما در جستجوی محلی رتبه بهتری کسب می کند.

وجود اطلاعات (NAP)  "اسم ، آدرس و شماره تلفن " در بیوگرافی صفحه ، عمر صفحه فیسبوک ، نوشتن بیوگرافی (BIO) کامل ، تعداد توصیه ها ، نظر ها و لایک ها در شبکه های اجتماعی و روند رشد فالورها از جمله مواردی هستند که مورد توجه موتورهای جستجو قرار می گیرند.

شما برای کسب رتبه در جستجوی محلی چکار کنید:

سئو محلی می تواند یک روش کاملا رقابتی برای افزایش دیده شدن سایت شما در نتایج جستجو باشد. با یکبار انجام موارد گفته شده ، ترافیک وب سایت خود را افزایش داده ، رقابت ایجاد کنید و در آمد خود را افزایش دهید.

سئو حرفه ای سایت در کرج:

هدف از سئو محلی ، جذب مشتریان محلی برای کسب و کارهای آنلاین است. روزانه میلیون ها کاربر از سئو محلی برای پیدا کردن مناسب ترین کسب و کار در اطراف خود استفاده می کنند. تولید محتوای مناسب برای کسانی که خواهان کسب رتبه بالاتر روی کلمه کلیدی شامل کرج هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.اهمیت طراحی سایت بر اساس اصول سئو در طراحی سایت فروشگاهی در کرج دو چندان می شود ، بدلیل وجود مکان فروشگاه جذب مشتری محلی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

عوامل موثر در سئو سایت در کرج :

طراحی سایت مطابق با اصول سئو

تولید محتوا مناسب و یونیک و غیر تکراری

محتوا گذاری منظم

سرعت مناسب سایت

فعالیت منظم در شبکه های اجتماعی

کارکردن روی سئو محلی(سئو کرج):برای صاحبان کسب و کار در کرج مهم است که در نتایج گوگل وقتی عبارت "کرج" جستجو می شود ، نمایش داده شوند تا مشتریان محلی آنها را ببینند.

 

بهینه سازی سایت در کرج برای موتورهای جستجو:

اصول سئو مشخص است.مثل انتخاب عنوان مناسب ، کلمات کلیدی درست ، تگ گذاری اصولی ، استفاده از متادیسکریپشن ، محتوای مناسب و ... . برای بهینه سازی سایت در کرج در کنار تمام موارد فوق ، بهینه سازی  کلمات کلیدی با عبارت کرج نیز اهمیت خاصی پیدا می کند.

پیشنهاد ویژه ی ما جهت دریافت خدمات پشتیبانی محتوایی سایت و شبکه های اجتماعی را ببینید.

برای بهبود رتبه سایت خود در نتایج جستجو گوگل از کارشناسان ما در سی یو وب (30uweb) کرج رایگان مشاوره دریافت نمایید.

نظرات

  1. سلام ببخشید هزینه بالا آوردن یه سایت توی کلمات خرید ماشین ارزان و فروش ماشین چقدر میشه حدودا؟

  2. admin 14 مرداد 1399

    سلام

    برای تعیین هزینه سئو لازمه مواردی بررسی بشن. لطفا تماس بگیرین

امتیاز شما: