طراحی سایت شخصی

  • چهارشنبه , 2 مرداد 1398
  • 650

چرا به یک وب سایت شخصی نیاز داریم ؟

با وجود شبکه های اجتماعی این اولین سوالی است که ممکن است به ذهن شما برسد. یک دلیل آن می تواند فیلتر بودن برخی از این شبکه ها در ایران باشد . گزینه دیگر موقتی بودن این گونه شبکه هاست.تا کنون شاهد جابجایی گسترده مردم بین شبکه های اجتماعی بوده ایم که در یک زمانی به شهرت رسیده و سپس رها شده اند. مثل orkut.

انتشار مجدد محتوا ی منتشر شده توسط شما در این شبکه ها و جذب مجدد مخاطبین هم در این میان کار ساده ای نیست.

اما با داشتن وب سایت شخصی شما میتوانید تمام محتوای مورد نظر خود را در وب سایت خود قرار داده و در شبکه های اجتماعی که در آن  فعال هستید ، share نمایید و ارتباط موثر تری با کاربران خود داشته باشید.

شما به عنوان یک وکیل ، نماینده مجلس ، استاد دانشگاه ، نامزد انتخاباتی  ، هنرمند  و حتی یک فرد عادی ، با داشتن وب سایت شخصی میتوانید خود را بهتر معرفی نمایید.

در طراحی وب سایتهای شخصی جذابیت گرافیکی سایت بسیار مهم است. تجربه کاربری دلپذیر ، دسترسی پذیری مطلوب و محتوای ارزشمند ، باعث بیشتر دیده شدن این گونه وب سایتها می شود.

صفحه درباره من ، بخش پربازدید این گونه سایتهاست. در این صفحه می توانید بطور کامل خود ، مدارک تحصیلی ، رزومه شغلی و یا معرفی کاری که اکنون به آن مشغول هستید و لیستی از فعالیتهای اجتماعی خود را بیان نمایید ، که باعث شناخته شدن بهتر شما می شود.

وب سایتهای شخصی با اهداف مختلفی  طراحی و راه اندازی می شوند ، مثل سرگرمی ، فیلم ، ارائه آثار هنری ، در میان گذاشتن تجارب ، انتشار مقالات ، معرفی حرفه یا رزومه کاری  و ...

با طراحی اختصاصی وب سایت شخصی ، یک سایت یونیک با طرح و رنگ دلخواه  خواهید داشت. البته میتوانید با استفاده  از قالبهای آماده وب سایتهای شخصی و برنامه های مدیریت محتوا مثل وردپرس  نیز با هزینه مناسب تر صاحب وب سایت شوید.

 

نظرات

    امتیاز شما: