طراحی وب سایت شرکتی

  • چهارشنبه , 2 مرداد 1398
  • 704

طراحی سایت شرکتی

امروزه طراحی سایت شرکتی اختصاصی و داشتن وب سایت برای شرکتها به امری ضروری تبدیل شده است، زیرا اولین جایی که مشتریان به دنبال خدمات یا محصولات شما می گردند، اینترنت است.با معرفی کامل و بی نقص شرکت خود در نگاه اول باعث جلب اعتماد کاربرانی می شوید که برای اولین بار از طریق سایت با شرکت شما آشنا می شوند. صفحه تماس با ما و درباره ما دو صفحه مهم در طراحی وب سایتهای شرکتی هستند، زیرا مشتریان برای شناخت بهتر شما، از صفحه درباره ما و برای کسب اطلاعات تماس و مکان شرکت از صفحه تماس با ما بازدید می کنند.

وب سایت شرکتی باعث گسترش محدوده فعالیت شما تا حد جهانی می شود، با داشتن یک وب سایت چند زبانه می توانید با هزینه ای کم در بازارهای بین المللی تجارت خود را گسترش دهید.

در طراحی سایت شرکتی ، رعایت اصول سئو ، بسیار حائز اهمیت است، با طراحی اصولی سایت شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو پیدا می کند و این یک مزیت برای شماست تا در جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خود قرار بگیرید.قالب سایت شرکتی ، نشان دهنده هویت آن است، استفاده از ترکیب رنگ مناسب، رعایت هارمونی رنگ بین لوگو ، رنگ سازمانی و رنگ وب سایت در جذب کاربر موثر است و باعث می شود برند خود را بهتر مدیریت نمایید.

طراحی سایت شرکتی

تصاویر با کیفیت، امکان جستجو در سایت، ثبت نام و خرید آنلاین جز عناصر اصلی این گونه وب سایتها است.

قراردادن اخبار و مقالات شرکت، باعث حضور بیشتر کاربر در سایت شما و بهبود رنک سایت شرکت شما خواهد شد.

انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت شرکتی

هنگامی که تصمیم به داشتن وب سایت گرفته اید، اولین گام ، انتخاب نام دامنه مناسب است. معمولا آدرس وب سایت با نام شرکت یکی است، اما اگر نام شرکت شما طولانی است و یا نوشتن و به خاطر سپردن آن سخت است، می توانید از حروف مخفف استفاده نمایید.به این ترتیب پیدا کردن  آدرس سایت شما توسط مشتریانتان آسانتر خواهد بود.

 

 

توجه به این نکته هم خالی از لطف نیست که بیش از 75 درصد افراد، از روی وب سایت شما در مورد اعتبار شما قضاوت می کنند و 37 درصد افراد سایت را به دلیل طراحی نا مناسب ترک می کنند.

پس حتما طراحی سایت شرکتی خود را به متخصصین خبره بسپارید تا باعث افزایش مشتری و اعتبار برند شما شود.

چگونه یک وب سایت خبر...

16 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن یا وب سایت...

22 اسفند 1396

چگونه وب سایت جذاب ا...

11 دی 1396

نظرات

    امتیاز شما: