طراحی وب سایت پزشکی و دندانپزشکی

طراحی وب سایت پزشکی و دندانپزشکی

اهمیت طراحی سایت پزشکی

پزشکان به دلایل زیادی باید وبسایت داشته باشند و مهمترین دلیل آن، اینست که بیماران شما خواستار این هستند. همچنین وب سایت، ابزاری قدرتمند برای جذب بیماران جدید است. از طریق طراحی سایت دندانپزشکی و پزشکی با هزینه ای بسیار کمتر از تبلیغات کاغذی، می توانید بیمار جدید را به مطب خود وارد کنید.  کاربران با جستجو عناوینی مانند بهترین پزشک، پزشک متخصص و یا پزشک عمومی در اینترنت به دنبال پزشک خوب در شهر خودشان یا شهرهای بزرگ می گردند. بعضی افراد هم نشانه های بیماری خود را در اینترنت جستجو می کنند و به این ترتیب وارد وب سایت پزشک معالج خود می شوند. بیماران تشنه پیدا کردن اطلاعات راجع به بیماری خود و روش‌های درمان آن هستند. آنها معمولا به پزشک اعتماد بیشتری دارند و وجود مقالات متعدد در سایت شما، آنها را جذب مطب شما خواهد کرد. قرار دادن اخبار و مقالات پزشکی روز و یا بیماری‌های شایع و روش درمان خانگی آن‌ها، باعث افزایش بازدید کاربران از سایت شما خواهد شد. همچنین با مطالعه این مقالات، اعتماد آنها به شما افزایش می یابد. بخش پرسش و پاسخ یا سوالات متداول در سایت‌های پزشکی، می‌تواند روش خوبی برای جلب بازدیدکننده باشد. معمولا پاسخ به سوالات اولیه بیماران در این صفحات قرار می گیرد. وجود چت آنلاین و پاسخ دهی به سوالات کاربران، جذابیت سایت پزشکی شما را دو چندان می کند. بخش مهم دیگری که در سایت‌های پزشکی قرار دارد، صفحه درباره من است. در این صفحه معرفی کامل پزشک، تخصص و سوابق حرفه ای اوست که باعث جلب اطمینان بیشتر کاربران خواهد شد. برای کلینیک ها و بیمارستان ها، استفاده از تصاویری که تجهیزات، امکانات و خدمات آنها را معرفی می کند یا نمونه بیماران، قبل و بعد از دریافت خدمات، لیست خدمات، پزشکان و متخصصین شاغل در مجموعه و بیمه های طرف قرارداد از جمله مواردی است که مورد توجه کاربران وب سایتهای پزشکی است.



مشاوره رایگان نمونه کارها تعرفه ها

مزایای طراحی سایت پزشکی و دندانپزشکی

نمایش آدرس مطب یا کلینیک، ساعات کاری و مشخص بودن زمان حضور پزشک های مختلف در سایت پزشکی، باعث افزایش رضایت کاربران و راحتی دسترسی آنها به پزشک مورد نظرشان می شود.
همچنین با نمایش این اطلاعات در سایت، کارمندان شما زمان کمتری را جهت پاسخ به پرسش های اولیه مثل آدرس یا زمان حضور پزشک و وسوالاتی از این دست، صرف می کنند.
ارتباط با بیماران از طریق سایت و ارسال پیامک به آنها جهت پیشنهادات ویژه و یا خدمات جدیدی که ارائه می دهید، مشوق بازگشت آنها به مطب شما خواهد بود.
همچنین می توانید با ارسال خبرنامه آنها را از دست آوردهای جدید پزشکی مطلع سازید و ارتباط خود را با بیمارانتان حفظ کنید.
بازار پرمخاطب عمل های زیبایی، مراقبت از پوست و خدمات دندانپزشکی، میزان جستجو کلمات مرتبط با این حوزه را بسیار افزایش داده است. وجود کلینیک ها و پزشکان مختلف، انتخاب های فراوانی را در مقابل بیماران قرار می دهد، در این میان، شما با داشتن سایت پزشکی در این فضای پر مخاطب حضور خواهید داشت، نمایش تجهیزات و خدمات و درج نظرات بیماران راضی، شهرت و محبوبیت شما را افزایش خواهد داد.
داشتن سایت پزشکی، دسترسی بیماران به شما را آسان می کند و فراموش نکنید قانون وب سایت پزشکی، مشابه تمام سایت های دیگر است.ساده و واضح بنویسید تا همه بتوانند، از مقالات شما استفاده نمایند.تغییرات آدرس، زمان کاری یا پزشکان خود را در سایت بروز رسانی نمایید.

امکانات و ویژگی های طراحی سایت دندانپزشکی و پزشکی

چت آنلاین (افرادی که از طریق موتور جستجو یا وارد کردن آدرس سایت، به آن دسترسی پیدا می کنند، می توانند سوالات خود را بپرسند و کارمند شما پاسخگو آنها خواهد بود، این امر به افزایش اعتماد و رضایت بیماران بسیار کمک خواهد کرد.)
سامانه رزرو آنلاین (از طریق این سامانه افراد امکان رزرو نوبت و یا کنسل کردن نوبت خود را دارند و همچنین می توانند مبلغ ویزیت خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.)
سامانه پیامکی (ارسال پیامک به بیمار جهت اطلاع از وضعیت رزرو، لغو نوبت و یا ثبت نوبت)
مشاهده پرونده و سوابق بیمار و تعداد دفعات مراجعه وی
سطوح دسترسی مختلف دسترسی جهت کار با پنل مدیریت سایت ( امکان تعریف پزشکان، منشی و یا رزیدنت با سطح دسترسی مختلف)
پرداخت آنلاین (امکان ارتباط با درگاه پرداخت های مختلف)
وبلاگ حرفه ای برای درج اخبار و مقالات
امکان افزودن خدمات تا بینهایت (شما هیچ محدودیتی در تعداد خدمات یا نوع خدماتی که ارائه می دهید ندارید و براحتی می توانید بی نهایت مورد اضافه کنید.)
امکان تغییر و اضافه نمودن بخش جدید به سایت (از مزایای سایت اختصاصی امکان افزودن بخش های مختلف و شخصی سازی آنهاست، چنانچه شما امکان ویژه ای دارید که در نظر گرفته نشده است، براحتی می توانید آن را اضافه نمایید.)
کاربری ساده و سئو محور (کلیه بخش های سایت به ربان فارسی بوده و این امر مدیریت سایت پزشکی را راحت‌تر می کند.)
باشگاه مشتریان (قرار دادن امکانات ویژه در اختیار بیماران قبلی و یا تخفیف خاص به آنها باعث افزایش علاقه آنها به مراجعه مجدد می شود، فرض کنید بیماری که یک دندان خود را نزد شما ایمپلنت کرده باشد، از 5 درصد تخفیف جهت ایمپلنت دندان بعدی خود برخوردار شود. این امر قطعا منجر به مراجعه مجدد وی نزد شما خواهد شد.)
سازگاری کامل از طریق موبایل (طراحی کاملا ریسپانسیو و نمایش درست در تمامی دستگاه ها)
امکان انتخاب قالب سفارشی
امکان ویژه ما برای سایت پزشکی طراحی شده توسط گروه سی یو وب، از سایت حرفه ای خود درآمد زایی کنید، ما این امکان را ایجاد کرده ایم که سایت های پزشکی، ویژه پزشکان هر استان در صورت تمایل امکان نمایش تبلیغات حوزه سلامت را به صورت کاملا اتوماتیک در سایت خود برای مدتی معلوم نمایش داده و از هزینه های دریافتی برای این موضوع برای کسب درآمد استفاده نمایند ، بدیهی است که کلیه مراحل ارزیابی، بازاریابی، جذب، تولید و نمایش تبلیغ به عهده ما خواهد بود.

طراحی سایت پورتال بیمارستان

مدیریت سازمان ها و مجموعه ها امروزه با ابزار آنلاین بسیار آسان تر از گذشته شده است. بسیار از فرآیند های اداری و خدمات بیمارستان می‌توانند توسط پرتال و به صورت آنلاین و با ساخت سایت انجام شوند. این اقدام هزینه های جاری را کاهش می‌دهد و رضایت بیشتری برای کادر درمان، کارمندان و بیماران به عمل خواهد آورد.

سئو سایت پزشکی

کار کردن روی  سئو محلی وب سایت به معنی افزایش بیمار خواهد بود و فعالیت در شبکه های اجتماعی، میزان شهرت و شناخت شما را افزایش خواهد داد.
طراحی سایت دندانپزشکی مطابق با اصول سئو از بخش کد نویسی  شروع می شود. تیم برنامه نویسی سی یو وب تمام اصول سئو را از همان ابتدا در بخش کد نویسی و طراحی قالب شروع می کند.
اینها مواردیست که باعث بهتر دیده شدن سایت پزشکی شما در نتایج جستجو می شود.
پایگاه دانش گوگل که در سمت راست نتایج جستجو نمایش داده می شود، از میزان کلیک کاربران کاسته است، کاربران در همین بخش اطلاعات تماس، آدرس و نظر سایرین راجع به شما را خواهند دید.با طراحی سایت پزشکی خود، این اطلاعات مهم را در اختیار گوگل قرار دهید.

نوبت دهی آنلاین در طراحی سایت پزشکی

امکان نوبت دهی آنلاین مزایای فراوانی برای شما دارد که در ادامه برخی از آنها را نام می بریم:
مقرون به صرفه
شما با قرار دادن امکان رزرو آنلاین در سایت خود، می توانید تعداد نا محدودی کاربر به سایت خود اضافه کرده و کسب و کار خود را رشد دهید.
ارسال اس ام اس یاد آوری
با این ویژگی برای افرادی که وقت قبلی تعیین شده است، پیامک یادآوری ارسال می شود. همچنین امکان ارسال اس ام اس کنسلی نیز وجود دارد.
پرداخت آنلاین
مشتریان شما به راحتی می توانند از طریق درگاه پرداخت های مختلف، هزینه های خود را به صورت آنلاین، از طریق سایت پرداخت نمایند.

دسترسی 7/24
با کمک سیستم رزرو آنلاین، خدمات شما همواره در دسترس کاربران بوده و هر زمان از شبانه روز می توانند، وقت ملاقات رزرو نمایند.

 اپلیکیشن پزشکی و دندانپزشکی

با طراحی اپلیکیشن پزشکی میتوانید خدمات درمانی را آنلاین به مراجعه کننده های خود ارائه دهید. اپلیکیشن ها سرعت بالایی دارند و تجربه کاربری آن برای افراد بسیار مطلوب است. امکاناتی نظیر نوبت دهی آنلاین، مشاوره آنلاین، جوابدهی آنلاین و... از جمله خدماتی است که می‌تواند در اپلیکیشن شما بگنجد.

طراحی سایت پزشکی آنلاین شبیه دکتر ساینا

دکتر ساینا یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی است که روزانه افراد زیادی برای مشکلات درمانی خود از پزشکان مشاوره تلفنی یا متنی می‌گیرند. از ویژگی های این پلتفرم میتوان به رابط کاربری راضی کننده آن، امکان نصب اپلیکیشن موبایل و امکان استفاده از بیمه را نام برد.

طراحی سایت پزشکی آنلاین شبیه اسنپ دکتر

اسنپ دکتر امکاناتی همچون تهیه آنلاین نسخه دارو، آزمایش در منزل، مشاوره متنی و تلفنی با پزشکان متخصص و خدمات پرستاری و پزشک در منزل را با پوشش بیمه انجام می‌دهد.

طراحی سایت فروش و تعمیر تجهیزات بیمارستان و پزشکی

اگر کسب و کار شما در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی فعالیت دارد، طراحی سایت بهترین راه برای معرفی محصولات و خدمات شماست چرا که امروزه افراد برای یافتن نیازهای خود در اولین قدم در اینترنت سرچ می‌کنند.

طراحی سایت پزشکی در کرج

شرکت سی یو وب در کرج، یکی از شرکت‌های حرفه ای در زمینه طراحی سایت است، که با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و متخصص در حوزه تولید محتوا، سئو، طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و طراحی اپلیکیشن، مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.
ما در شرکت سی یو وب، تیم تخصصی ویژه ای، برای طراحی سایت پزشکان در نظر گرفته ایم، تا با شناخت دقیق نیاز بیماران و پزشکان، کامل ترین و کارآمدترین سایت را به آنها ارائه دهیم.
لزوم طراحی سایت در کرج و دیگر شهرهای بزرگ مثل تهران، وجود پزشک های فراوان در این کلانشهرهاست.
وقتی کاربر پزشک مورد نیاز خود را نمی شناسد و یا تنها نام وی را شنیده است، در اینترنت، به جستجو می پردازد.
شما با معرفی تخصص و خدمات خود در سایت پزشکی به بهترین نحو، می توانید آنها را به مراجعه کننده، تبدیل نمایید.

وب سایت پزشکی و برند سازی شخصی

پزشکی نیز مانند سایر صنایع طی چند سال اخیر تغییر کرده است.
پزشکی نیز مشتری محور شده است.
برندینگ در دنیای امروز، امری حیاتی است.
حتی اگر شما تنها در درمانگاه یا بیمارستان مشغول طبابت باشید، باز هم برندینگ و شناختن نام شما، روی روابط شما با سایرین تاثیر دارد.
اگر به طور جدی روی برندینگ خود کار نکنید، در دریای رقبا غرق خواهید شد.
برندینگ یکی از عوامل افزایش درآمد شما خواهد بود.
همچنین برندینگ باعث افزایش اعتماد مردم به شما می شود.
اگر روی برندینگ خود کار کنید، دیگران علاقه مند به همکاری با شما می شوند و باعث می شود سطح مشخصی از کیفیت و ثبات را از شما انتظار داشته باشند.
اولین گام در برندینگ، معرفی توانایی ها و استعداد شماست و اینکه دیگران چگونه می توانند از توانایی های شما بهره مند شوند.
بهترین جا برای معرفی این توانایی ها، وب سایت شماست، که طیف وسیعی از مخاطبان را در بر می گیرد.
یکی دیگر از کارهایی که برای برندینگ خود می توانید انجام دهید، تعامل با مردم است.
از طریق بخش پرسش و پاسخ وب سایت، چت آنلاین و فعالیت در شبکه های اجتماعی ، روی برندینگ خود کار کنید.
شرکت سی یو وب در کرج ، مجری و طراح وب سایتهای پزشکی، دندان پزشکی و بیمارستانی، بهترین راه کار های دیجیتال مارکتینگ را به شما پیشنهاد می دهد.

طراحی سایت دندانپزشکی

همه تخصص ها، چه شرکت های کوچک و چه بیزینس های بزرگ، نیازمند معرفی آنلاین خود در فضای وب هستند.
داشتن سایت به یک روش موثر جهت افزایش مخاطب و مشتری شده است.
امروزه در هر حیطه ای، حتی دندان پزشکی، رقابت سختی وجود دارد.
طراحی سایت دندانپزشکی، پیش نیاز یک مطب یا کلینیک حرفه ای است.
اینکه فعالیت شما دندانپزشکی عمومی باشد، یا خدمات پیشرفته دندان پزشکی، فرقی ندارد.
 ما برای تمامی نیاز های شما، وب سایتی متناسب داریم.

مزایای سایت دندانپزشکی

مردم به طور فزاینده ای به اینترنت برای یافتن پاسخ سوالات خود تکیه می کنند، شما باید مطمئن شوید هنگام جستجو در مورد مسائل دندانپزشکی، سایت شما در نتایج به کاربران نمایش داده می شود.
تنها افزودن اطلاعات شما در فهرست های آنلاین، دیگر چندان سودمند نخواهد بود.
شما باید وب سایتی داشته باشید، که جزئیات خدمات خود را معرفی نمایید.
به این ترتیب کاربران راحت تر می توانند برای مراجعه به شما تصمیم بگیرند.
وب سایتهای برتر دندان پزشکی، ساختار و طراحی عالی دارند. 
هنگامی که شما سایتی عالی و کارآمد داشته باشید، به مشتریان خود می گویید که یک حرفه ای هستید و برای مشتری خود ارزش قائلید.
با اضافه کردن نظر دیگران به سایت دندان پزشکی خود، نظر بیماران قبلی را که از خدمات شما استفاده کرده اند، در سایت نمایش میدهید.
به این ترتیب دیگران با مشاهده رضایت مراجعه کنندگان قبلی، به شما بیشتر اعتماد می کنند.
ما جهت اطمینان از اینکه سایت دندانپزشکی شما کاملا منطبق با نیاز شماست، پس از تحویل سایت نیز همراه شما بوده و تمام اطلاعاتی را که برای کار با سایت نیاز دارید، به شما آموزش خواهیم داد.
سی یو وب یک شرکت حرفه ای طراحی سایت دندان پزشکی و پزشکی بوده که بر این عقیده است که نیاز به هزینه های بالا برای داشتن سایت تخصصی نیست، به همین خاطر با قیمتی بسیار مناسب، سایت را در اختیار شما پزشکان عزیز قرار می دهیم.

مراحل طراحی وب سایت پزشکی و دندانپزشکی


استراتژی

قبل از طراحی سایت لازم است نیازمندی ها و هدف از طراحی سایت مشخص شود تا تحلیل درستی از ساختار سایت داشته باشیم.

طراحی

طراحی قالب اختصاصی، نقشه سایت و سبک نو. اینها موضوعاتی است که هنگام طراحی سایت به دقت تحلیل می شود تا سایتی منحصر به فرد و کاربر پسند داشته باشید.

توسعه و تولید محتوا

در بخش توسعه و کد نویسی اصول سئو رعایت می شود تا سایتی از هر لحاظ بهینه شده داشته باشید.ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

پشتیبانی

اینجا آغاز ماجراست. ما در طراحی سایت، پشتیانی، توسعه و بازاریابی آنلاین؛ در کنار شما هستیم.

نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی وب سایت پزشکی و دندانپزشکی

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارید؟

درخواست مشاوره رایگان

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما

زمان تحویل وبسایت پزشکی وابسته به امکانات مورد نیاز شما بین یک هفته تا چند ماه متفاوت است.
طراحی سایت پزشکی وابسته به نیاز شما به دو صورت وردپرس و طراحی سایت اختصاصی(فریم‌ورک محبوب لاراول) انجام میگیرد.
بله، در صورت نیاز هر امکاناتی که کارفرما بخواهد افزوده خواهد شد.
پس اتمام مراحل طراحی سایت، ما شما را رها نخواهیم کرد. پشیبانی سی یو وب تا یکسال پس از تحویل پروژه رایگان خواهد بود.
بله، طراحی سایت در سی یو وب محدودیت ندارد. ما همه ایده های شما را اجرا خواهیم کرد.

سایر خدمات

سایر خدمات سی یو وب

طراحی سایت

طراحی سایت

خدمات طراحی انواع سایت اختصاصی با یک سال پشتیبانی رایگان

نمایش جزئیات
سئو سایت

سئو سایت

کسب بهترین نتایج گوگل با سئو داخلی و خارجی

نمایش جزئیات
خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال محصولات، خدمات و برند سازی

نمایش جزئیات
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی و محتوایی و سئو

نمایش جزئیات
خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

محتوای متنی، گرافیگی، ویدئو، پادکست و ...

نمایش جزئیات
طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و توسعه اختصاصی اپ اندروید و ios

نمایش جزئیات
مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

خدمات اینستاگرام، فیسبوک، لینکداین، توییتر و...

نمایش جزئیات

لطفا به ما امتیاز دهید

آخرین نظرات کاربران

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

مشاهده نظرات بیشتر ...
رضا

رضا

1 دی 1398

وقت بخیر، طراحی یک سایت پزشکی با امکاناتی که ذکر کردید، چقدر زمان می بره و و شما پشتیبانیش رو هم انجام می دید؟
admin

admin

1 دی 1398

سلام. حدود یک ماه. بله در صورت تمایل خدمات پشتیبانی هم ارائه میشه

خلیلی

خلیلی

4 دی 1398

سلام، یک سایت برای دندانپزشکی می خواستم که امکان رزرو وقت توش باشه. هزینه ش چقدره؟
admin

admin

4 دی 1398

سلام.

بله هزینه طراحی سایت پزشکی را اینجا می تونید مشادهد کنید.