طراحی سایت صنعتی

  • چهارشنبه , 2 مرداد 1398
  • 2440

بازاریابی دیجیتال برای جذب مشتری به وب سایت شماست ، اما هنگامی که بازدیدکنندگان وارد سایت صنعتی شما شدند ، چه چیزی را به آنها نمایش می دهید؟

یک وب سایت صنعتی قوی باید در نگاه اول مشتری خود را جذب کند .برای این منظور لازم است بطور واضح به بازدید کننده اطلاع دهید چه محصول یا خدماتی را فراهم می کنید و دیگر آنکه سایت از لحاظ بصری جذاب باشد و بخش های مختلف آن به راحتی قابل بازدید و ناوبری باشد.بازدید کنندگان وب سایت صنعتی توقع دارند به سرعت درگیر شوند و آنچه در جستجویش بودند ، بیایند ، در غیر اینصورت علاقه خود را از دست داده و سایت را ترک خواهند کرد.

امکانات مورد نیاز در طراحی وب سایت صنعتی

در سایت های صنعتی باید به معرفی واحد صنعتی بپردازیم.معرفی هیئت مدیره و تاریخچه شرکت از دیگر بخش های استراتژیک این گونه سایتهاست. معرفی شرکای تجاری و نمایندگی ها از دیگر بخش هایی است که در معرفی و شناخت بهتراز شما به بازدیدکننده کمک میکند.

از دیگر امکانات در طراحی سایت صنعتی ، معرفی محصولات است.حتما باید با یک ناوبری ساده ، کاربر بتواند تمام محصولات شما را ببیند. دسته بندی محصولات ، قرار دادن کاتالوگ محصولات در سایت ، دلیل تمایز و برتری محصولات شما نسبت به رقبا و معرفی کاربرد محصولات ، موضوعاتی است که همراه با تجربه کاربری(UX) خوب ، باعث جذب مخاطب و طولانی شدن زمان بازدید از سایت شما می شود.

از دیگر بخش های جذاب در وب سایتهای صنعتی ، گالری تصاویر است. استفاده از تصویر و ویدئو باعث افزایش شناخت بازدیدکننده ، جذابیت و زمان حضور در سایت می شود ، که از عوامل موثر در بهبود سئو سایت است.

با توجه به نوع فعالیت سایت های صنعتی ، طراحی چند زبانه سایت باعث معرفی کسب و کار شما در سطح جهانی می شود. صنایعی که صادرات انجام می دهند و یا با مشتریان غیر فارسی زبان در ارتباطند ، با طراحی سایت چند زبانه ، به سطح جدیدی از تجارت دست میابند.

قراردادن امکان سفارش گذاری آنلاین ، از دیگر امکانات در طراحی سایت صنعتی است که بهتر است در نظر گرفته شود.

در نظر گرفتن بخش اخبار و مقالات مرتبط با شرکت ، هم در سئو سایت شما موثر است و هم باعث آگاهی بازدیدکنندگان از آخرین اتفاقات رخ داده در صنعت شما می شود.

وجود بخشی در سایت که مشتریان بتوانند نظر خود را درباره محصولات شما ثبت کنند بازخورد مثبتی خواهد داشت زیرا باعث افزایش اعتماد بازدیدکننده های جدید و ترغیب آنها به سفارش گذاری خواهد شد.

تیم طراحی سایت صنعتی ما در سی یو وب ، یک وب سایت ، با جذابیت بصری بالا ، طراحی حرفه ای ، ناوبری برنامه ریزی شده ، گرافیک چشمگیر و محتوای متقاعد کننده و با درک منحصر بفرد صنعت شما ، برایتان طراحی می کند.

سئو سایت صنعتی

در سی یو وب هنگام طراحی سایت صنعتی اصول سئو در زمان طراحی قالب و کد نویسی رعایت می شود. اما مواردی نیز هست که باید پس از طراحی سایت و در مرحله پشتیبانی انجام شود. مطابق آخرین تغییرات الگوریتم های جستجو در سال جاری (2018) تولید محتوا یونیک و جامع و داشتن لینک های مناسب دو عامل اساسی افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو است.بنابراین بسیار مهم است تا پس از طراحی سایت ، تولید محتوا در انواع مختلف (محتوا متنی ، تصویر ، ویدئو ، پادکست ، اینفوگرافیک و ... ) به صورت منظم و مستمر صورت گیرد.

اگر برای شروع پروسه ساخت وب سایت صنعتی فوق العاده خود آماده اید ، با کارشناسان ما درسی یو وب کرج تماس بگیرید و یا سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

نظرات

امتیاز شما: